Sesja brzuszek + maluszek

O ile każda sesja rodzinna to wspaniała pamiątka na lata – są momenty w życiu, które zasługują na profesjonalne uwiecznienie jak żadne inne. I wbrew pozorom nie mówimy tym razem o dniu ślubu, a… o ciąży i narodzinach dziecka.

Bardzo często słyszymy, że mamy nie decydują się na zdjęcia z brzuszkiem głównie ze względu na to, iż nie czują się atrakcyjnie. Nic bardziej mylnego! Po pierwsze – rosnący brzuszek to kwintesencja kobiecości! Po drugie – jeśli nie czujesz się atrakcyjnie, tym bardziej potrzebna Ci profesjonalna sesja ciążowa.
Dlaczego? Na taką sesję zadbasz o fryzurę, makupistka w naszym studio wykona piękny makijaż, a fotograf – dzięki swojemu doświadczeniu ustawi Cię w korzystny sposób i za pomocą światła i obróbki wykreuje obrazy, które będziesz chciała wspominać. Nie pozwól, by ciąża przeleciała bez echa, a nieliczne zdjęcia pstryknięte telefonem przyprawiały o zażenowanie! Masz pełne prawo (a może obowiązek ;)) dążyć do tego, by czas oczekiwania na dziecko wspominać w pełni radośnie i z dumą