Sesja noworodkowa w Twoim domu

Niby mrozów (jeszcze) nie ma, ale fakt jest taki, że pogoda nie sprzyja wyjściom na zewnątrz. Wieje, często pada, buro i ponuro. Tym bardziej więc, nawet jeśli wcześniej zastanawiałaś/eś się nad sesją dla noworodka, teraz masz obawy. Czy to aby dobry pomysł?

Generalnie jeśli chodzi o pierwsze wyjścia z domu, niezależnie od pogody i pory roku – decyzję o tym powinni podjąć rodzice w porozumieniu z lekarzem lub położną, szczególnie jeśli sami mają wątpliwości. Zazwyczaj jednak, jeśli maluszek jest zdrowy i nie ma wysokich mrozów, specjaliści nie widzą problemu, aby ubrać go ciepło (odpowiednio) i wyjść na krótki spacer czy przejażdżkę już w pierwszych dniach życia. Szczególnie, że szybkie wyjścia (na badania, wizytę u lekarza, sesję noworodkową ;)) wystarczy tylko odpowiednio zaplanować.
fotografia_noworodkowa_sesja_zdjecia_noworodka_bialystok_pajewska_fotokraina65

Idealny schemat? Mam karmi maluszka w domu, żeby podczas drogi był spokojny. Tata trochę nagrzewa samochód (jeżeli na zewnątrz jest naprawdę zimno) i parkuje blisko domu. Malucha ubieramy, pakujemy w fotelik i zabieramy ze sobą kocyk. Tuż przed wyjściem kocykiem nakrywamy fotelik, tak, żeby ew. wiaterek nie zawiewał na buzię. Dwa kroki i maluch jest już w aucie 🙂

Tylko co jeśli nadal masz obawy, a nie chcesz aby ten piękny okres minął bez uwiecznienia w tak wyjątkowej formie, jaką niewątpliwie stanowi sesja noworodkowa? Daj nam znać, a przyjedziemy do Ciebie. Do Was 🙂 Po prostu. Sesję noworodkową można wykonać niemal wszędzie, nie potrzeba wcale jakoś drastycznie dużo miejsca do tego. Kawałek przestrzeni przy oknie i już możemy tworzyć.

fotografia_noworodkowa_sesja_zdjecia_noworodka_bialystok_pajewska_fotokraina44

Oczywiście nie będziemy w stanie odtworzyć wszystkich kadrów, które zrobilibyśmy w studio. Na sesję w mieszkaniu klienta nie zabieramy teł, lamp (pracujemy przy świetle dziennym), a także zgarniamy tylko ograniczoną ilość dodatków. Część zdjęć wykonujemy niemal identycznie jak w studio (ujęcia z góry na puchatych kocykach, w koszykach), część ma charakter lifestylowy, z użyciem przestrzeni, jaką oferuje Wasze mieszkanie.
fotografia_noworodkowa_sesja_zdjecia_noworodka_bialystok_pajewska_fotokraina41

To co istotne jednak to fakt, że bez względu na to, gdzie wykonamy zdjęcia dla noworodka – warto je mieć. Warto zrobić taką sesję, bo za tydzień, dwa, za miesiąc i rok nasz maluch się zmieni. Nigdy już nie będzie mniejszy. Z dnia na dzień on i nasze życie będzie nabierać tempa i zupełnie innego charakteru. Warto więc zatrzymać się na początku tej drogi, Waszej wspólnej drogi jako Rodzina, i ująć ją w artystyczne ramy Waszych wyjątkowych zdjęć…

fotografia_noworodkowa_sesja_zdjecia_noworodka_bialystok_pajewska_fotokraina21

fotografia_noworodkowa_sesja_zdjecia_noworodka_bialystok_pajewska_fotokraina50

Zapraszam, na sesję noworodkową w Białymstoku teraz dojeżdżamy bezpłatnie!
Równie ciepło zachęcamy do wizyt w naszym studio – zapewniamy gorącą atmosferę 😉
Zarezerwuj termin już teraz formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *